Lilium

Enter Keyword here..

And press enter.

Mi smo žene! Šta je vaša supermoć?

Sharing is caring!

Danas je Osmi mart, dan kada odajemo počast svim ženama širom svijeta i proslavljamo njihovu istrajnost u borbi za ekonomsku, političku i socijalnu ravnopravnost. Tim povodom, odlučili smo na današnji dan predstaviti pet mladih, obrazovanih i uspješnih žena koje čine neizostavan dio Lilium tima, u nadi da će naša pozitivna priča ohrabriti i osnažiti sve žene da istraju u svojim ambicijama.

Berina Bidžević se pridružila našem timu prije šest mjeseci, što je čini našim najnovijim ženskim članom. Ukoliko ste se ikada pitali ko stoji iza naših društvenih mreža, kao i društvenih mreža naših klijenata, s ponosom kažemo da je to Berina, naša social media marketing menadžerica! Sa svojim cvijetnim cardiganima i lepršavim stilom svakodnevno unosi vedrinu u naše radno okruženje i doprinosi pozitivnoj atmosferi. Iako je uvijek vesela i nasmijana, znajte da će vam najslađi osmijeh pokloniti onda kada želi zatražiti pomoć od vas! 🙂 Ako želite usrećiti Berinu, samo je počastite limenkom hladne Coca-Cole.

berina-bidzevic

Svaki novi dan je prilika da promijenite svoj život!
Elma Muhić je 26-ogodišnja magistrica telekomunikacija. Pored telekomunikacija, oduvijek se zanimala za programiranje, te je upravo to ono što je Elmu dovelo u naš tim. Osim što sanja kodove, iste svakodnevno piše i tako razvija super web stranice za naše klijente. Ako ikada ima slobodnog vremena, igra odbojku i šeta Vilsom. Elma nije jedan od onih programera koje ćete vidjeti sa slušalicama u ušima, jer joj njena ženska strana ne dozvoljava da se u potpunosti isključi iz dešavanja u agenciji. Štaviše, može se pohvaliti činjenicom da u posljednjih godinu dana, koliko radi u našoj agenciji, nikada nije pustila muziku na svom laptopu! 🙂
elma-muhic
Uvijek se odlučite na izbor koji vas najviše plaši, jer to je onaj koji će zahtijevati najviše od vas. 

Maida Kovač je prvi ženski član Lilium tima i tu je skoro od osnivanja agencije, te pamti sve lijepe i one manje lijepe trenutke, ali i sve anegdote koje se vežu za druge članove tima. Često iste i zapiše pa nas kroz nekoliko mjeseci iznenadi i do suza nasmije! Pored toga, Maida je hodajući “jukebox”, neko ko je doslovno preslušao YouTube, i neko ko zna tekst bilo koje pjesme samo na njen prvi takt. Ljudski Shazam 🙂
O njenom vrijednom radu i pouzdanosti govori i to da u njenim rukama (laptopu) stoje oni najosjetljiviji poslovi – finansije, a budno oko prati svaki broj i slovo tako da greškama nema mjesta. Osim što dobro barata brojevima, na raspolaganju je i kada treba lektorisati tekstove na našem ili engleskom jeziku, jer joj tu nema niko ravan! Svi se jako radujemo jer će se Maida ove godine okušati i u ulozi majke. 🙂

maida-kovac

Don’t limit your challenges. Challenge your limits!

Sanja Sinanović je ženski guru Liliuma. Obzirom da ima najviše iskustva, kako u privatnom, tako i u poslovnom smislu, uvijek je raspoložena da vam da savjet za bilo šta što vas zanima. Svi administrativni poslovi su u njenoj nadležnosti, tako da budite sigurni da se u agenciji ne može ništa desiti bez njenog znanja. Ono što je čini posebnom je njena “opsjednutost” čistoćom; bez obzira na to koliko je zaokupljena svojim radnim obavezama, uvijek će naći vremena da se prihvati dezinfekcionih sredstava i detaljno očisti svoje radno mjesto. Iako se svakodnevno bavi administrativnim poslovima, važno je spomenuti da joj apsolutno ne manjka kreativnosti, jer u svoje slobodno vrijeme pravi najljepše i najukusnije torte. Njena ljubav prema životinjama se ne može ničim mjeriti – jedan kućni ljubimac je pas Ria, a drugi ribica Lily koju je čak morala i na posao dovesti (sigurno ste imali prilike vidjeti je na našim društvenim mrežama)! 🙂

sanja-sinanovic

Pronađi posao koji voliš i nećeš morati raditi ni jednog dana svog života!

Jasmina Šahinpašić je najmlađi ženski član Liliuma. Ako ste imali prilike sarađivati s našom agencijom, onda ste sigurno komunicirali sa Jacom koja je naš Key Account Manager. Odmilja je oslovljavamo sa “šefice”, jer je ona ta koja vedri i oblači u Liliumu! Kako bi sve bilo besprijekorno i tačno, uz nju je uvijek jedan plišani rokovnik koji ima ulogu njenog personalnog CRM-a. Kada bi mogla biti životinja, za sebe kaže da bi bila koala, jer koale spavaju više od 20 sati dnevno, a preostalo vrijeme provode jedući. Omiljeni dan u sedmici joj je četvrtak zbog euforije jer je sutra petak! 🙂 Ako se pitate gdje provodi vrijeme poslije posla, znajte da je uvijek možete pronaći u kinu!

jasmina-sahinpasic

Don’t fear failure. Fear being in the exact same place next year as you are today!

 Svim našim dragim damama želimo sretan Osmi mart uz poruku da uvijek budu snažne i odvažne, te da vjeruju da mogu uspjeti u svemu što naume! 

lilium-žene

Facebook Comments

Sharing is caring!